Voucher na indywidualną sesję z psychologiem

Voucher - psycholog

Voucher jako pomysł na prezent

W odpowiedzi na liczne prośby, informuję, że jest już możliwość zakupu voucherów podarunkowych na indywidualną sesję z psychologiem.

  • To oryginalny i praktyczny pomysł na prezent, którym możecie obdarować swoich bliskich.
  • Sprawdzi się na każdą okazję by wyrazić troskę, miłość i wsparcie.
  • To dobry sposób do zachęcenia i zmotywowania siostry, brata, mamy, taty, partnera czy przyjaciela do zrobienia pierwszego kroku w kierunku poprawy swojego zdrowia psychicznego.

Jak mówi współczesne przysłowie: „Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie” – to piękne słowa, o których w życiu codziennym często zapominamy.

Podaruj ważnej dla Ciebie osobie wyjątkowy i dopasowany do jej potrzeb prezent w postaci vouchera na indywidualną sesje z psychologiem. Podczas takiego spotkania osoba obdarowana ma możliwość porozmawiania ze specjalistą o trudnościach z jakimi się mierzy, nierozwiązanych problemach i o wszystkim co jest dla niej ważne, by lepiej radzić sobie z wyzwaniami w życiu osobistym i zawodowym. Voucher można kupić w moich gabinetach w Częstochowie i Radomsku.

Skontaktuj się ze mną, aby umówić się po jego odbiór. Twój bliski sam wybierze dogodny dla siebie termin wizyty po wcześniejszym uzgodnieniu go ze mną przez telefon. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty zakupu. Zapraszam serdecznie do skorzystania z tej oferty i do kontaktu w razie wszelkich pytań.